Najbardziej rewolucyjna i zrównoważona odzież na Ziemi.
Produkty w 100% ekologiczne, EarthPositive® jest produkowany wyłącznie z organicznej bawełny indyjskiej, a cały proces produkcji jest kontrolowany i certyfikowany zgodnie z najnowszymi normami GOTS.
Wszystkie produkty są oznaczone jako ekologiczne.
Firma Continental Clothing Company posiada licencję zgodnie z Global Organic Standard (GOTS) od 2007 roku.
Przez ostatnie pięć lat firma była największym licencjonowanym organicznym organem włókienniczym Soil Association.

Zweryfikowana etycznie w 100% produkcja EarthPositive® jest poddawana corocznym audytom w celu zapewnienia zgodności z Kodeksem praktyk pracy FWF zgodnie z konwencjami Międzynarodowej Organizacji Pracy.
Firma Continental Clothing jest członkiem Fair Wear Foundation (FWF) od 2006 roku.
EarthPositive® jest wytwarzany w zakładach produkcyjnych zasilanych zieloną energią odnawialną, z surowców o niskim wpływie na środowisko.

Ślad węglowy produktów EarthPositive® został zmniejszony o około 90%, a obliczenia zostały certyfikowane zgodnie ze standardem PAS2050 przez Carbon Trust w Wielkiej Brytanii w latach 2007-2009. Nasz zakład to pionowo zintegrowana fabryka odzieży w Tamil Nadu w południowych Indiach. Jest głównym zakładem produkcyjnym Continental Clothing Co. Najnowocześniejsza technologia i ultranowoczesna infrastruktura stanowią otoczenie dla wiodącej w branży tekstylnej ekologicznej produkcji.


Zobacz kolekcję >>